POSTPRESS

Vazby, výseky, obaly

Potištěné archy papíru následně zpracováváme na moderních knihařských strojích od výrobců HEIDELBERG, HORIZON, GUK a dalších. Skládací stroj HEIDELBERG Stahlfolder KH-78 – automatické přednastavení stroje, 6 paralelních a 4 křížové lomy. Skládací stroj GUK. Horizontální šicí linka HEIDELBERG ST 100 – šitá vazba V1, skobky nebo očka pro zavěšení. Horizontální snášecí linka Theisen&Bonitz TB 310. Lepicí stroj HORIZON SB-07 – lepená vazba V2. Řezací centrum POLAR. Laminovací stroj FOLIANT.

Nabízíme vám širokou škálu knihařského zpracování tiskovin od řezání, skládání, rylování, vrtání, laminace. Dále vazby - šitou V1 vazbu 2 či 4 skobičkami nebo očky pro zavěšení do šanonu, lepenou vazbu V2, měkkou knižní vazbu V4, vazbu otabind nebo tuhou knižní vazbu V8

KONSTRUKCE OBALŮ,

OBALOVÝ DESIGN

A VÝROBA VZORKŮ

Naši konstruktéři navrhnou obal podle Vašich přání a potřeb. K tomu mají k dispozici moderní CAD softwary, ve kterých lze vytvářet také virtuální 3D náhledy na krabičky včetně grafického designu.

Pro navržené obaly vybereme nejvhodnější materiály a vyrobíme na našem vzorkovacím plotteru dokonalý model krabičky. Tak ověříme funkčnost obalu a předáme Vám jej k testování a schválení. Používáme nejnovější CAD softwary ArtiosCAD a EngView.

více info >

OBALY Z VLNITÝCH

LEPENEK (KAŠÍROVANÉ)

Potištěné obaly z vlnitých lepenek vznikají celoplošným slepováním (kašírováním) potištěné vrstvy s vlnitou lepenkou.

Kašírovat můžeme materiály až do velikosti 1100 x 1600 mm. Minimální gramáž vrchního archu je od 130 g/m2, maximální tloušťka spodního archu pak až 10 mm. Přesnost slepení je +/- 0,5 mm.

více info >

POTISK OBALŮ

Potiskneme veškeré hladké lepenky a také vrchní vrstvy vlnitých lepenek, které jsou následně kašírovány na vlnitý podklad.

Podrobnější informace o tisku najdete v sekci Tisk.

VÝSEK OBALŮ

Obaly vysekáváme na moderních výsekových automatech. Stroje mají díky maximální výbavě jednak krátké přestavbové časy, ale současně také vysoké produkční rychlosti. Můžeme tak efektivně vysekávat jak malé, tak i opravdu velké série obalů.

Vysekáváme od formátu A4 až do formátu B1. Můžeme zpracovávat materiály od 80 g/m2 až do tloušťky 4 mm.

ZUŠLECHŤOVÁNÍ

Víme, že hlavní roli hraje především Váš výrobek, přesto platí klišé „obal prodává“. Vyrábíme obaly s různými druhy povrchového zušlechtění a jejich kombinacemi. Zejména: disperzní lakování, parciální disperzní lakování, drip-off lakování (kombinace matného a lesklého laku); laminování lesklé, matné, soft-touch; celoplošné UV lakování, parciální UV lakování, 3D parciální UV lakování, efektové lakování; hot-foil – foliová termoražba různými barvami folií (včetně speciálních efektových fólií); embossing – slepotisk

více info >

LEPENÍ OBALŮ

Vyseknuté obaly následně slepujeme na automatické lepicí lince. Při průchodu krabičky lepicím strojem jsou udělány rovněž tzv. předlomy, které jsou nezbytné pro následné bezproblémové naplňování krabiček na adjustačních automatech. Každá krabička je strojem kontrolována prostřednictvím čarového kódu, aby nemohlo dojít k záměně krabiček v rámci výrobní dávky. Rovněž jsou strojem kontrolovány všechny lepicí stopy, s cílem 100% jistoty kvality slepení. Lepit můžeme krabičky v rozloženém stavu od 88 mm až do 1020 mm šířky. Zpracováváme všechny hladké lepenky a dále vlnité lepenky typu N, F, E, B. Vyrábíme nejrůznější typy konstrukcí krabiček od jednoduchých až po velmi složité, můžeme lepit tzv. 1-bodové, 2-bodové, 3-bodové a také jako jedni z mála výrobců rovněž 4-bodové a 6-bodové krabičky.

více info >

REFERENCE

KONTAKT

+420 602 456 768

info@quatroprint.cz

Heršpická 6

63900 BRNO, CZ

© Quatro Print, a. s.